Reference

paní Pavlína, Malenovice:
"S bedýnkami od Fresh nákupu jsem velmi spokojená. Každý týden mám k dispozici různorodý sortiment kvalitních farmářských potravin, díky kterým máme celá rodina mnohem pestřejší, zajímavější a především zdravější jídelníček. Těší mě, že tímto také podporuji místní farmáře, kteří produkují kvalitní potraviny. Komunikace s obchodem je bezproblémová a příjemná. Nezanedbatelná je pro mě také úspora času – vše je dovezeno ke dveřím domu a já se mohu jen dát do vaření."

 

Gabriela Gořalíková, Malenovice:
"Každý týden si nechávám posílat čerstvou bio zeleninu v bedýnce a velice často také objednávám další potraviny. Ušetří mi to čas chodit do nákupních center a dělat hodinové nákupy s malým dítětem. Objednávka trvá jen pár minut a v podstatě mám vystaráno na celý týden. Dovoz až domů, plus bezvadný osobní přístup. Vařím podle sezóny, jíme hodně zeleniny, která má chuť, a ještě podporuji místní zemědělce. Co víc si přát!"

 

Alžběta Skácilová, Slušovice:
"Bedýnky jsou pro mě elegantní řešení, jak se pravidelně zásobit čerstvou zeleninou, ovocem a nejen to. Sortiment zboží je široký. V bedýnkách se občas objevují věci, které bych jinak asi nekoupila a to obohacuje nejen náš jídelníček, ale také moje znalosti v kuchyni :-) . Web je přehledný, systém objednání je jednoduchý a v mém případě velký bonus v podobě dopravy zdarma. Navíc milý a přátelský přístup Fresh týmu je úplně nejvíc!!"

 

Veronika Červenková, Zlín:
"Děkujeme týmu Fresh nákup za nápad dělat rozvoz bedýnek i ve Zlíně a okolí. Tato služba tu chyběla. Delší dobu se s přítelem zajímáme o zdravý životni styl a nebaví nás obíhat obchody. Moc nám vyhovuje, že bedýnku dovezete až před dveře, zdarma a většina sortimentu je v bio kvallitě. Díky moc a jen tak dál:-)."

 

Kristýna J., Zlín:
"Nakupovat bedýnky na www.freshnakup.cz je ve Zlíně a jeho blízkém okolí jediná možnost, jak pořídit každý týden spoustu rozmanité bio a kvalitní zeleniny od místních farmářů, pokud nechcete či nemůžete z jakýchkoli důvodů obíhat místní tržiště či tahat domů těžké nákupy. Milý "provozní" tým zajímající se o Vaše názory a přání a neustále se rozšiřující a zkvalitňující nabídka dalších - nejen - biopotravin a farmářských výrobků z blízkého okolí, to jsou další důvody, pro které si tento eshop získal mé sympatie a ráda ho doporučuji všem, pro které je důležitá kvalita a původ toho, co jedí."

Vyhledávání

Obsah bedýnky

V bedýnce je:
0 položek
Celková cena:
0 Kč
kosik