O bedýnkách

Dovolte, abychom se představily

Těší nás, jmenujeme se Bedýnky a jsme plné čerstvé a voňavé zeleniny a ovoce napěchovaného vitamíny. Jsme velice populární v zahraničí, ale máme to štěstí, že jsme se dostaly i do České republiky a proto můžeme svým skvělým a chutným obsahem zásobovat zákazníky ve Zlíně a okolí. Když si nás zakoupíte, podpoříte malé české farmáře, navíc budete vždy vědět, z jaké farmy naše čerstvé potraviny pochází a můžete se třeba zajet podívat přímo na “místo činu“.

Co všechno v nás objevíte

V prvé řadě v nás najdete skvělého přítele a parťáka pro zdravý životní styl. Pod naší pomyslnou pokličkou se však také skrývá učiněný poklad. Vždy objevíte jen to, co se v daném období sklízí na poli, což zaručuje, že obsahujeme jen produkty, které jsou nejlepší pro váš organismus, tedy šťavnaté ovoce a chutnou zeleninu, vypěstované v ekologickém zemědělství a v neposlední řadě v BIO kvalitě.

Lidé, kteří nás plní se vždy starají o to, abychom vás co nejvíce potěšily. Proto se můžete těšit na velice pestrý obsah. Zpravidla v nás najdete základ na vaření (brambory, cibule, mrkve, petržel), který je doplněný dalšími druhy dle období (kedlubny, ředkvičky, salát, cuketa, rajče...). Jsme prostě jednoduše k nakousnutí.

Kdo si na nás může brousit zuby

Jako Bedýnky plné zdraví a skvělé chuti jsme určeny pro všechny, kteří chtějí udělat něco pro sebe a hýčkat svoje tělo kvalitními českými, regionálními produkty. Milují nás například rodiny s malými dětmi, protože dětem pomáháme s přirozeným vývojem těla, které potřebuje být zásobováno vitamíny, aby mohlo růst jako z vody. Potěšíme také všechny, kteří nemohou pěstovat ovoce a zeleninu na vlastní zahrádce, nebo nakupovat na farmářských trzích.

Proč jsme jednoduše nejlepší

Nechceme se okatě chvástat, ale jsme jednoduše skvělé. Jsme plné čerstvého ovoce a zeleniny od místních farmářů a můžeme se pyšnit i BIO kvalitou. Naše produkty mají výbornou chuť a vůni a jsou plné vitamínů. S námi nekupujete zajíce v pytli, ale ty nejlepší potraviny v bedýnkách. Také vám šetříme čas, nemusíte nikam chodit, my přijedeme za vámi.

Kterou z nás si vyberete

Je nás více, každá jsem jiná, ale jedno máme společné, jsme po okraj plné chuti a vitamínů v té nejlepší kvalitě.

Mé jméno je Farmářova Bedýnka

Zdravím, jsem Farmářova Bedýnka a obsahuji mix ovoce a zeleniny, který je daný a nelze měnit. Připravují mě podle toho, co zrovna roste na políčku mého farmáře. Co obsahuji, se vždy můžete dozvědět přímo tady. Někdy se však může stát, že se můj obsah lehce změní, to víte, proti přírodě je i můj farmář bezmocný. Můžete si mě pořídit ve dvou verzích:

  • Malá Bedýnka: obsahuje mix ovoce a zeleniny o přibližné hmotnosti cca 6 kg za 340 Kč.
  • Velká Bedýnka: obsahuje mix ovoce a zeleniny a přibližné hmotnosti cca 9 kg za 500 Kč.

Bohužel vám nemůžu zaručit přesnou váhu, někdy zhubnu, jindy přiberu...To víte, žena... Moje váha se mění v závislosti na ročním období. Někdy jsem lehčí, protože obsahuji čerstvé bylinky a saláty, ale s příchodem podzimu je váha vyšší, protože ve mně objevíte například šťavnatá jablka. Moje cena je po celý rok stejná, nezahrnuje balení a dopravu přímo před váš práh.

Jsem vaše Vlastní Bedýnka

Jsem vaše Bedýnka na míru, obsahuji vše, co si vyberete z našeho  e-shopu. Vyberte si můj obsah v minimální hodnotě 300 Kč a přičtěte dopravné 60 Kč. Pokud si mě však naplníte za více než 1000 Kč, přifrčím k vám zdarma v rámci naší trasy rozvozu.

Baleno s láskou

Standardně jsou naše ovoce, zelenina i potraviny zabaleny do papírových tašek, které jsou zdarma. Pokud však chcete nakupovat stylově, pořiďte si naši dřevěnou bedýnku, ve které se bude ovoce a zelenina nádherně vyjímat. Cena dřevěné bedýnky je 300 Kč. Když si objednáte dřevěnou bedýnku, doručíme vám už přímo v ní váš čerstvý nákup, a když nám ji příště předáte, budeme vám ovoce, zeleninu a potraviny vozit pravidelně ve vaší krásné dřevěné bedýnce. Více o dopravě a balení.

Jak a kdy si nás Bedýnky objednat

Minimální hodnota objednávky nás Bedýnek k nakousnutí je 300 Kč. Vlastní Bedýnku i  Farmářovu Bedýnku si můžete objednat jednoduše v našem e-shopu.

Objednávejte si nás pravidelně

Pokud zvolíte mě, chutnou Farmářovu Bedýnku, můžete si mě objednávat pravidelně, a díky tomu se často těšit z čerstvého ovoce a zeleniny. Pro pravidelnou objednávku v e-shopu vyberete, jak často chcete, abych za vámi přijela (každý týden, jednou za 14 dní, jednou za měsíc). Vždy se můžete rozhodnout odběr přerušit nebo zrušit na našem e-mailu nebo telefonicky.

Kdy nás objednáte a kdy nás dostanete

Je to jednoduché, do NEDĚLE mě objednejte a následující ČTVRTEK nebo PÁTEK podle obce či města, do kterého objednáváte, mě čekejte. O tom, jestli opravdu budu čekat před vašim prahem se dozvíte z e-mailu, který zároveň potvrdí vaši objednávku a čas vám upřesním formou sms v den rozvozu.

Jak nás zaplatíte

Bedýnky vždy ve ČTVRTEK

Můžete mě zaplatit HOTOVĚ nebo KARTOU ve chvíli, když mě k vám dovezou.

Dodání a doprava bedýnek

Po objednávce se na mě ve ČTVRTEK nebo v PÁTEK můžete těšit, očekávejte mě mezi 16:00 a 20:00, v den rozvozu ráno vám přijde SMS s přibližným časem, kdy na mě máte netrpělivě čekat. Rozvoz je prováděn vlastní dopravou do obcí a měst ve Zlíně a okolí, více vám řekne trasa rozvozu.

Kolik stojí moje doprava?

Já Farmářova Bedýnka i moje kamarádka Vlastní Bedýnka musíme být naplněny dobrotami v minimální hodnotě 300 Kč a doprava stojí 60 Kč. Když ale Bedýnku naplníte za více než 1000 Kč, doprava bude ZDARMA.

Chcete mě doručit mimo trasu rozvozu?

Mimo trasu rozvozu zboží nijak neposíláme. Pokud do vaší destinace nerozvážíme, můžete využít osobního vyzvednutí v našem kamenném krámku Dary Kraje, Kvítková 2898, Zlín.

Vyzvedněte si mě osobně

Vyzvednout si zboží můžete i osobně v našem kamenném krámku Dary Kraje, Kvítková 2898, Zlín ve ČTVRTEK nebo v PÁTEK v předem určeném čase, který vám pošleme v den rozvozu formou SMS (zpravidla od 16:30 do 19:00).

 

Vyhledávání

Obsah bedýnky

V bedýnce je:
0 položek
Celková cena:
0 Kč
kosik